Watykan (Państwo Kościelne), 1 lira, 1866 R

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 22:00:40
321552
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Grzegorz XVI (1831–1846), 1 lira, 1866 R, Rzym
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 5.00 g, delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Berman 3341, Pagani 567

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 287

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  48 zł