Niemcy, 1/192 talara (witten), bez daty (1692–1695)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:55:00
321471
Opis: Niemcy - Wismar- miasto, 1/192 talara (witten), bez daty (1692–1695), wybity pod okupacją szwedzką
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SB 63

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 109

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł