Francja, 5 franków, 1873 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Francja, 5 franków, 1873 A

Francja, 5 franków, 1873 A

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:51:20
318177
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), 5 franków, 1873 A, Paryż
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 25.03 g, patyna, bardzo ładne
Literatura: Gadoury 745a, KM 820

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 253

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  95 zł