Austria, 3 krajcary, 1670

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 3 krajcary, 1670

Austria, 3 krajcary, 1670

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:50:00
321505
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), 3 krajcary, 1670, Hall
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Herinek 1414, M.-T. 722

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  34 zł