Austria, 3 krajcary, 1665

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 3 krajcary, 1665

Austria, 3 krajcary, 1665

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:49:00
321506
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), 3 krajcary, 1665, Wiedeń, znak menniczy CA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Herinek 1312

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 96

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  28 zł
5)  24 zł