Austria, 1 krajcar, 1622

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 1 krajcar, 1622

Austria, 1 krajcar, 1622

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:48:20
321507
Opis: Austria - Ferdynand II (1619–1637), 1 krajcar, 1622, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 1357

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 91

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł