Armenia, 500 dramów, 2014

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Armenia, 500 dramów, 2014

Armenia, 500 dramów, 2014

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:47:40
320970
Opis: Armenia - Republika, 500 dramów, 2014, Lipsk, Arka Noego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja srebra, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, miejscowa biała patyna
Literatura: KM 196

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 125

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł