Śląsk, greszel, 1670

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, greszel, 1670

Śląsk, greszel, 1670

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:44:00
321489
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Luiza z Anhaltu (wdowa po Krystianie, regentka) (1673–1680), greszel, 1670, Brzeg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1938, Kop. 5443 (R)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  42 zł
5)  30 zł