Śląsk, 3 krajcary, 1669

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 3 krajcary, 1669

Śląsk, 3 krajcary, 1669

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:43:20
321491
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 3 krajcary, 1669, Brzeg, końcówki legend DVX SIL / E WOL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: E.-M. 229, F.u.S. 1931

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 104

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  40 zł
4)  34 zł
5)  32 zł