Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 05-04-2021 18:00
Zakończenie: 15-04-2021 21:41:40
Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:41:40
321483
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 15 krajcarów, 1663, Brzeg, SIL L B & WOLAU na awersie
Stan zachowania: III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 89, F.u.S. 1856

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 84