Śląsk, 3 krajcary, 1610

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 3 krajcary, 1610

Śląsk, 3 krajcary, 1610

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:40:40
321496
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki (1602–1621), 3 krajcary, 1610, Złoty Stok, na rewersie skrócona data 610 i monogram CT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: gięty, miejscowa patyna
Literatura: E.-M. 25 (R1), F.u.S. 1459

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 148

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  48 zł
9)  44 zł