Polska, 20.000 złotych, 1993

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 20.000 złotych, 1993

Polska, 20.000 złotych, 1993

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:34:40
321006
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20.000 złotych, 1993, Warszawa, Zamek w Łańcucie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 609

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 101

1)  28 zł
2)  26 zł