Polska, 10 złotych, 1939

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:28:20
208333
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 258

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  370 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł