Polska, grosz, 1768 G

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1768 G

Polska, grosz, 1768 G

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:22:40
321227
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1768 G, Kraków, wieniec bez jagódek, litera R w monogramie bez dodatkowego zawijasa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.d6, Plage 98, Plage miedź 113

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 163

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  34 zł