Polska, szóstak, 1665

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1665

Polska, szóstak, 1665

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:20:00
321555
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szóstak, 1665, Wilno
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: defekt krążka na awersie, ciemna patyna
Literatura: H-Cz. 2285 (R), Kop. 3622 (R1), Ivanauskas 7JK12-2 (RR)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 238

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  36 zł
6)  32 zł