Polska, szóstak, 1663

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1663

Polska, szóstak, 1663

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:19:20
321460
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1663, Bydgoszcz, w legendzie awersu IO CASI..., na rewersie herb Ślepowron, herb Wazów w okrągłej tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1668 (R)

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 494

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  135 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  70 zł
9)  60 zł
10)  50 zł
11)  48 zł
12)  44 zł
13)  40 zł
14)  36 zł