Polska, trojak, 1595

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:17:20
321456
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1595, Ryga, końcówka legendy awersu LI, na awersie SIG x III x D x G
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rewers wybity uszkodzonym stemplem, patyna
Literatura: Iger R.95.1.c, K.-G. 28

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 186

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  90 zł