Polska, denar, 1595

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar, 1595

Polska, denar, 1595

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:16:40
321454
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, denar, 1595, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 145.VI, Kop. 7461 (R2)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 244

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  95 zł
9)  90 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  75 zł