Polska, grosz, 1609

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1609

Polska, grosz, 1609

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:14:00
321453
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, grosz, 1609, Wilno, końcówki napisów L / L
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta podgięta, patyna
Literatura: Ivanauskas 3SV169-12, Kop. 3488

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  26 zł