Polska, grosz, 1610

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1610

Polska, grosz, 1610

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:12:00
321449
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1610, Kraków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 797, Kopicki (ZIIIW) 295

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 194

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  65 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł