Polska, trzykrucierzówka, 1617

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:07:00
321438
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trzykrucierzówka, 1617, Kraków, herb Sas na rewersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 890 (R1), Kopicki (ZIIIW) 406 (R2)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 182

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  125 zł