Polska, trojak, 1601

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:06:40
321434
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1601, Kraków, popiersie króla w prawo
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta lekko czyszczona, patyna
Literatura: Iger K.01.2.a (R1)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 378

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  240 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  130 zł