Polska, trojak, 1596

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:05:20
321435
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Olkusz, POLON MDL na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.96.1.d

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 231

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  60 zł