Polska, szóstak, 1599

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:03:40
321431
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1599, Malbork, skrócona data na końcu napisu otokowego, wariant z małą głową króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wada blachy na rewersie, patyna
Literatura: Kop. 1245, Kop (ZIIIW) 908 (R1)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 446

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł