Polska, trojak, 1585

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:02:00
321429
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, bez herbu Prus na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.85.1.b (R), Ivanauskas 4SB52-22 (R)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 248

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  90 zł