Polska, trojak, 1581

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1581

Polska, trojak, 1581

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 21:01:40
321428
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1581, Wilno, na awersie pod popiersiem herb Leliwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony, miejscowa patyna
Literatura: Iger V.81.3.a/e (R), Ivanauskas 4SB28-11

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 263

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł