Polska, grosz, 1539

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:58:20
321420
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1539, Elbląg, miecz w prawej dłoni Orła (nowszy typ), końcówka napisu na awersie PRVSS, na rewersie w otoku rozeta
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadsza odmiana
Literatura: CNCE 191, Pfau 137, PN2-Dut. 143 (R1), Slg. Marienburg 9253

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 322

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  120 zł
7)  95 zł
8)  90 zł