Polska, grosz, 1540

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:57:20
321418
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1540, Gdańsk, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nieco wyszczerbiony krążek, patyna
Literatura: CNG 64.IIb, PN2-Dut. 191 (R1)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł