Polska, grosz, 1546

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:54:20
321409
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, grosz, 1546, Kraków, herb Leliwa między literami S-T
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. 20, Kurp. (1506-73) 57 (R1)

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 376

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  170 zł
7)  150 zł
8)  125 zł
9)  85 zł