Polska, denar koronny, bez daty

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:53:00
317592
Opis: Polska - Władysław III Warneńczyk (1434–1444), denar koronny, bez daty, Kraków, Aw: Korona, Rw: Orzeł
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 11.9 mm, 0.31 g, patyna
Literatura: Frynas P.17.1, Kop. 377, Kubiak typ II

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 234

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  30 zł