Polska, denar koronny

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:52:40
321225
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), denar koronny, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.3 mm, 0.47 g, ciemna patyna
Literatura: Gum.H. 412, Gum.P. 515, Frynas P.16.4, Kop. 352a (R)

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 197

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  40 zł