Polska, denar

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:50:00
321532
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, Aw: Rycerz przebijający włócznią łeb smoka; Rw: W potrójnej obwódce krzyż z ramionami zakończonymi kulkami, w każdym kącie dwie kulki
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 12.9 mm, 0.57 g, moneta czyszczona
Literatura: Frynas P.6.5, Kop. 44 (R2), Str. 39c, Such. XI/XII w. XIV

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 433

1)  520 zł
2)  520 zł
3)  480 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  420 zł
7)  410 zł
8)  250 zł