Polska, denar

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:49:40
321528
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, Aw: Rycerz przebijający włócznią łeb smoka; Rw: W potrójnej obwódce krzyż z ramionami zakończonymi kulkami, w każdym kącie dwie kulki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.9 mm, 0.49 g
Literatura: Frynas P.6.5, Kop. 44 (R2), Str. 39c, Such. XI/XII w. XIV

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 617

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  960 zł
4)  940 zł
5)  900 zł
6)  680 zł
7)  640 zł
8)  640 zł
9)  600 zł
10)  560 zł
11)  370 zł
12)  350 zł
13)  310 zł