Zakon Krzyżacki, kwartnik

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:49:00
321174
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), kwartnik, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGISTER x GENERALIS, Rw: Krzyż, + DOMINORVM x PRVSSIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.68 g, patyna
Literatura: Neumann 5, Voss. §35/121

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 326

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  75 zł