Cesarstwo Rzymskie, denar, 88-89

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:47:20
321222
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan (81–96), denar, 88-89, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, legenda IMP CAES DOMIT AVG GERM P M TR P VIII, Rw: Stojąca w lewo Minerwa trzymająca przed sobą włócznię, legenda IMP XVIII COS XIIII CENS P P P
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.92 g, miejscowa patyna
Literatura: RIC² 666

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 305

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  50 zł
4)  48 zł