Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 15-04-2021 20:46:40
317609
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.1 x 8.9 mm, 1.84 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 207

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  40 zł
6)  36 zł