Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 15-03-2021 18:00
Zakończenie: 25-03-2021 20:00 ÷ 22:18
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
319863
Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO /...
II/II-

115 zł

szac. 150 zł

209 wyświetleń

5 zakończona
Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w.
Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w.
319453
Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
III

120 zł

szac. 100 zł

124 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 złotych, 1933
Polska, 5 złotych, 1933
319745
głowa kobiety w czepcu
I-/II+

120 zł

szac. 100 zł

322 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 1,2 oraz 5 groszy, 1939
Polska, 1,2 oraz 5 groszy, 1939
319949
I/I-

120 zł

szac. 100 zł

111 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 50.000 złotych, 1988
Polska, 50.000 złotych, 1988
319952
Józef Piłsudski
I-

120 zł

szac. 80 zł

191 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 2 złote, 1995
Polska, 2 złote, 1995
319690
Katyń, Miednoje, Charków 1940
I

120 zł

szac. 100 zł

91 wyświetleń

8 zakończona
Austria, 1.50 euro, 2011
Austria, 1.50 euro, 2011
318328
Filharmonia Wiedeńska
I

120 zł

szac. 100 zł

205 wyświetleń

2 zakończona
Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1911 A
Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1911 A
319684
I

120 zł

szac. 50 zł

136 wyświetleń

5 zakończona
Austria, Medal na pamiątkę koronacji Józefa II (kopia galwaniczna), 1765 (oryginał)
Austria, Medal na pamiątkę koronacji Józefa II (kopia galwaniczna), 1765 (oryginał)
319875
Aw: Maria Teresa z wdowim welonem, niżej sygnatura A.W., ...
III+

120 zł

szac. 50 zł

319 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal, 1935
Polska, medal, 1935
319873
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos...
III/III+

120 zł

szac. 200 zł

203 wyświetleń

1 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.