Zakończenie: 25-03-2021 20:00 ÷ 22:18
Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
319863
Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO /... | II/II- |
115 zł szac. 150 zł 209 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w.
319453
Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki | III |
120 zł szac. 100 zł 124 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1933
319745
głowa kobiety w czepcu | I-/II+ |
120 zł szac. 100 zł 322 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1,2 oraz 5 groszy, 1939
319949
| I/I- |
120 zł szac. 100 zł 111 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 50.000 złotych, 1988
319952
Józef Piłsudski | I- |
120 zł szac. 80 zł 191 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1995
319690
Katyń, Miednoje, Charków 1940 | I |
120 zł szac. 100 zł 91 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, 1.50 euro, 2011
318328
Filharmonia Wiedeńska | I |
120 zł szac. 100 zł 205 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1911 A
319684
| I |
120 zł szac. 50 zł 136 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, Medal na pamiątkę koronacji Józefa II (kopia galwaniczna), 1765 (oryginał)
319875
Aw: Maria Teresa z wdowim welonem, niżej sygnatura A.W., ... | III+ |
120 zł szac. 50 zł 319 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal, 1935
319873
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | III/III+ |
120 zł szac. 200 zł 203 wyświetleń |
1 | zakończona |