Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w.
Cena wylicytowana: 120 zł
319453
| Opis: |
Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 16.2 mm, 0.18 g |
BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 154
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 110 zł
4) 75 zł
5) 60 zł
| min |