Zakończenie: 11-03-2021 20:00 ÷ 22:27
Niue, 2 dolary, 2014
319234
ptak Kiwi | I/I- |
290 zł szac. 250 zł 204 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, kopiejka, 1606–1610
319057
Aw: Św. Jerzy z włócznią na koniu w prawo, Rw: Legenda - ... | II- |
65 zł szac. 60 zł 187 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2015
319228
typ Walking Liberty - postać pozłocona | I |
155 zł szac. 110 zł 73 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Turcja, 1 kurush, AH 1187 + 2 (AD 1775)
319210
| II- |
115 zł szac. 100 zł 177 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, 5 lirów, 1927 R
318203
orzeł na wprost | II |
42 zł szac. 40 zł 244 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Egipt, lot: 2 piastry, 5 piastrów, 1939-1942
104007
2 piastry 1942 - AH1361 (I-) 5 piastrów 1939 - AH1358 (II-) | I-/II- |
80 zł szac. 70 zł 194 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002–1024
317642
Aw: Kapliczka, wewnątrz której krzyż i cztery kulki, z bo... | III- |
40 zł szac. 50 zł 109 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
208383
Aw: Krzyż grecki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda | III/III- |
34 zł szac. 40 zł 72 wyświetleń |
4 | zakończona | |
208395
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III |
32 zł szac. 40 zł 70 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, ort, 1622
318916
końcówka napisu PRVS M | III/III- |
115 zł szac. 125 zł 131 wyświetleń |
4 | zakończona |