Polska, ort, 1657 IT SCH

Polska, ort, 1657 IT SCH

Polska, ort, 1657 IT SCH

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:43:40
319133
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1657 IT SCH, Kraków, litery IT pod popiersiem, wokoło IO CASI..., na rewersie S-CH po bokach tarczy, u dołu godło herbu Wieniawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: jasna patyna
Literatura: Kop. 1752, Kurp. 395, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 947

1)  3 000 zł
2)  2 900 zł
3)  1 450 zł
4)  1 250 zł
5)  740 zł
6)  700 zł
7)  470 zł
8)  430 zł
9)  420 zł
10)  370 zł
11)  350 zł
12)  330 zł
13)  310 zł
14)  300 zł
15)  290 zł
16)  280 zł
17)  270 zł