Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 20:30:40
319090
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST (dwa x) WYNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: Tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DNORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.49 g, moneta równo wybita, patyna
Literatura: Neumann 4, Voss. §38/133

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1141

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  840 zł
5)  800 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  200 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł
12)  175 zł
13)  170 zł
14)  155 zł
15)  150 zł