Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Jan Olbracht, 1979

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:26:00
319258
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal z serii królewskiej PTAiN - Jan Olbracht, 1979, autorstwa Witolda Korskiego, Aw: Awers półgrosza koronnego, wokoło I ALBERTVS REX POLONIE M DVX LITVANIE, Rw: Po lewej król stojący na wprost, po prawej Orzeł, poniżej herby Habsburgów i Litwy, pod nimi ALBERTO REGE / NOBILITAS / CAESA, poniżej PTAiN 70 SER KRÓL NR 8
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800 (punca na obrzeżu), 69.7 mm, 142, 09 g, nakład 104 sztuki, medal leciutko przetarty
Literatura: Paszkowycz 45/79, MMP 56

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 158

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  500 zł
5)  410 zł
6)  350 zł
7)  330 zł