Polska, medal Święty Jerzy

Polska, medal Święty Jerzy

Polska, medal Święty Jerzy

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:23:00
318244
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Święty Jerzy, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, na środku ŚWIĘTY Jerzy, na obrzeżu punca srebra, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.0 mm, 41.07 g

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 102

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł