Polska, plakieta - marszałek Józef Piłsudski, 1931

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:22:20
319078
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), plakieta - marszałek Józef Piłsudski, 1931, Warszawa, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI / VRODZONY NA ZIEMI WILEŃSKIEJ, ZESŁANY NA SYBIR / W 19-TYM R. ŻYCIA. PO POWROCIE WSTĄPIŁ DO P.P.S ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej, plakieta autorstwa Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ?, 15.9 x 26.0 mm, 5.01 g
Literatura: Strzałkowski Plakiety 41c

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 317

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  42 zł
9)  38 zł
10)  36 zł
11)  30 zł