Polska, plakieta - Władysław Reymont, 1926

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:21:40
208373
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), plakieta - Władysław Reymont, 1926, Warszawa, Popiersie na wprost, niżej WŁ. ST. REYMONT, na stronie odwrotnej nabita sygnatura MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 170 x 255 mm, patyna, nakład powyżej 10 sztuk, u góry przymocowane uszko do zawieszania, rzadka
Literatura: Strzałkowski-Plakiety 8.c

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 354

1)  2 600 zł
2)  2 600 zł
3)  2 200 zł