Polska, medal ślubny Jana Kazimierza i Ludwiki Gonzagi, nieco późniejsza kopia medalu wybitego w

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:21:20
319198
Opis: Polska - Jan II Kazimierz (1649–1668), medal ślubny Jana Kazimierza i Ludwiki Gonzagi, nieco późniejsza kopia medalu wybitego w, w Gdańsku, Aw: Popiersie Jana Kazimierza, IOAN CASIM D G REX POL ET SUEC M D LITV RUS PRUS, Rw: Popiersie Ludwiki Gonzagi, LVDOVICA MARIA CONZ D G REG POL ET S M D L RVS PRVS NATA PRIN MANT MONT FER NIV, oryginalny medal autorstwa Jana Höhna starszego i Sebastiana Dadlera
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 49.5 mm, 32.84 g. Kopia niniejsza powstała z oryginalnych stempli, ale nieco później niż oryginały, prawdopodobnie pod koniec XVII w. lub na początku XVIII w.
Literatura: ZKW Medale 54 (oryginał), Raczyński 131 (oryginał)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 533

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  440 zł
4)  300 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  150 zł
8)  125 zł
9)  95 zł
10)  90 zł
11)  85 zł
12)  80 zł
13)  75 zł
14)  70 zł
15)  70 zł