Szwecja, odznaka za zasługi w szkoleniu oficerów, 1969

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:20:20
319085
Opis: Szwecja, odznaka za zasługi w szkoleniu oficerów, 1969, Herb, JÖNKÖPINGS LÄNS BEFÄLSUTBILDNINGSFÖRBUND, na stronie odwrotnej wieniec zwieńczony koroną, w wieńcu FÖR / FÖRTJÄNSTER OM / DEN FRIVILLIGA / BEFÄLSUTBILDNINGEN, niżej punce srebra, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 33.3 mm, 21.64 g, odznaka czyszczona

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 233

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  42 zł
5)  40 zł