Niemcy, 400 lat zamku Augustusburg, 1972

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:19:00
319084
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Demokratyczna (1949–1990), 400 lat zamku Augustusburg, 1972, Aw: Fasada zamku, 1572 • 400 JAHRE • 1972 - SCHLOSS AUGUSTUSBURG, Rw: Herb Augustusburga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.2 mm, 18.04 g, patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 201

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  32 zł
6)  30 zł
7)  24 zł