Watykan (Państwo Kościelne), 1/2 piastry, 1708 (VIII rok)

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 22:15:20
319101
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Innocenty XI (1676–1689), 1/2 piastry, 1708 (VIII rok), Rzym, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: W wieńcu napis FIAT PAX / IN VIRTVTE / TVA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.77 g, patyna, pęknięta na obrzeżu, ale bardzo ładna
Literatura: Berman 2389, Muntoni 54

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 221

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 400 zł