Dania, 5 øre, 1917

Dania, 5 øre, 1917

Dania, 5 øre, 1917

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 11-03-2021 21:47:20
319060
Opis: Dania - Krystian X (1912–1947), 5 øre, 1917, Kopenhaga
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: Hede 17B

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 62

1)  24 zł
2)  22 zł